SIR JOSEPH s.r.o.

Cílem firmy Sir Joseph je výroba maximálně funkčních výrobků schopných obstát i v extrémních podmínkách nejvyšších hor světa a zároveň je plně přizpůsobit potřebám a požadavkům našich zákazníků tak, aby potřebné vybavení bylo ušito přesně na míru podmínkám a účelu, pro který bude používáno.

CO SI BERE RADOSLAV RADAR GROH NA NEJDRSNĚJŠÍ VÝSTUPY V HIMÁLAJI?

« zpět na novinky13.08.2021

Vybavení na prvovýstup na BARUNTSE 7129 m:

 

" Hlavní péřovka Sir Joseph TERAG II - U Rakoncajů prostě umí ušít na pořádný hory! Tenhle TERAG jsem si v Nepálu skutečně užil. Nejprve v něm kolega Zdenda Hák vylezl prvovýstup na Kangchung Shar a pak mi jej předal v hospodě nedaleko Namche Bazaru. Zpětně musím uznat, že to bylo největší štěstí, které mě kdy v putyce potkalo. Bundu jsem často nosil přes hasrdshelku, a tak schytávala veškeré rozmary počasí, ale přesto mě TERAG II hřál, i když úsměvy zamrzaly. "

 

" Spacák Sir Joseph LOOPING 1200 mě během našeho nuceného sedmitisícového kempovaní na Baruntse fakt podržel. Membrána dlouho vzdorovala zdivočelému počasí i kompaktní vrstvě sněhu a i když po čase bylo všechno durch, spacák stále držel objem a díky tomu hřál. Však si teplo mého Loopingu na poslední dvě noci přišel užít i můj striktně heterosexuální spolulezec Mára. "

 

Díky Radarovi za otestování našeho vybavení v náročných podmínkách a jeho zpětnou vazbu, jsme rádi, že věci skutečně slouží jak mají !

 

Komentář k dalšímu použitému vybavení na blogu HUDY: BARUNTSE 2021: VÝZBROJ A VÝSTROJ DO NEBESKÉ PASTI

GALERIE