SIR JOSEPH s.r.o.

Cílem firmy Sir Joseph je výroba maximálně funkčních výrobků schopných obstát i v extrémních podmínkách nejvyšších hor světa a zároveň je plně přizpůsobit potřebám a požadavkům našich zákazníků tak, aby potřebné vybavení bylo ušito přesně na míru podmínkám a účelu, pro který bude používáno.

CESTOVATELSKÉ STŘEDY V NÁRODNÍM MUZEU - 16.4.2014 JOSEF RAKONCAJ A MAREK HOLEČEK

« zpět na novinky16.04.2014

Dvě výrazné osobnosti, které patří k legendám českého potažmo československého horolezectví. Máru Holečka a Josefa Rakoncaje tento týden uvidíme v jedinečném večeru moderovaném cestovatelem Rudou Švaříčkem v rámci cyklu Cestovatelské středy v Národním muzeu.

Joskovy slavné výstupy, zejména 2x na K2 patří ke světovým unikátům. Dnes vyrábí perfektní vybavení do hor, SIR JOSEPH dostává na vrchol špičkové lezce. Výborně psané knihy si našly statisíce čtenářů. Vejdou se do sálu…?  Mára oslňuje svými odvážnými průstupy nejen v Himálaji. Fyzicky i psychicky mimořádně vybavený borec patří k naší současné lezecké špičce. Přesto zůstává stále stejně skromný. Další informace hledejte na stránkách www.cestovatelskestredy.cz

GALERIE